SİTE SAĞ REKLAM ALANI

İZMİR'İN DAĞLARINDA YENİDEN ÇİÇEKLER AÇTIRACAĞIZ

“İzmir'in dağlarında yeniden çiçekler açtıracağız”

04 Haziran 2018 20:17 siyaset 282
İZMİR'İN DAĞLARINDA YENİDEN ÇİÇEKLER AÇTIRACAĞIZ
MHP 1. Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı Prof. Dr. Hasan Kalyoncu “Millet aklı olan Cumhur İttifakını ve MHP'yi İzmir'de en yüksek oyla meclise ve iktidara taşıyacağız” dedi.

Prof. Dr. Hasan Kalyoncu seçim çalışmalarını yüksek bir tempoyla sürdürüyor. İzmir halkının Milliyetçi Hareket Partisi'ne ve Cumhur İttifakına yönelik büyük bir teveccühünün olduğunu söyleyen Prof. Dr Kalyoncu, “Milli Mücadele ateşinin ilk yakıldığı kent olan İzmir'den çok umutluyum. İzmir Cumhuriyet değerlerine sıkı sıkıya bağlı, millet aklını kendine rehber edinmiş bir şehir. İzmir halkı çok önemli bir oy oranıyla Cumhur İttifakını sandıkta destekleyecektir” dedi.

En büyük meziyetin ekmeğini yediğimiz, suyunu içtiğimiz bu topraklara hizmet etmek olduğunu vurgulayan Prof.Dr. Kalyoncu, “Uzmanlık alanım da olan, su gibi berrak bir insanım, özüm sözüm birdir. Mevlana'nın da dediği gibi dostluk ve kardeşlikte akarsu gibiyim. Vefa ve sadakat en önemli şiarımdır. Her Karadenizli'de olduğu gibi çabuk parlamak fıtratımda var. Ancak bir dakika sonra sütliman olurum. Çalışmanın ve ekmeğini yediğimiz, suyunu içtiğimiz bu güzel topraklara hizmet etmenin en büyük meziyet olduğuna inanıyorum” diye konuştu.

Katıldığı iftar programlarında, hemşehri derneklerinde ve sivil toplum kuruluşlarında MHP'nin yoğun bir ilgi ile karşılandığını söyleyen Prof. Dr. Hasan Kalyoncu şöyle konuştu: “Mustafa Kemal Atatürk'ün izini takip ederek İzmir'den harekete geçmek ve İzmir'in dağlarında yeniden çiçekler açtırmak için, Cumhur ittifkı için, milletin bekası için, liderimizin işaret ettiği doğrultuda çalışmalarımız sürüyor. Bütün enerjimizi Büyük Türkiye ve yatırımlardan hak ettiği payı alan gelişmiş İzmir için harcayacağız. Geçtiğimiz günlerde 1. Bölge Milletvekili adayları, ilçe başkan ve yöneticileri ve İzmirli vatandaşların geniş katılımıyla İnciraltı'nda bir iftarda buluştuk. Gördüğümüz ilgi bizi çok mutlu etti. Ayrıca bu süreçte bir araya geldiğimiz Karabağlar Müteahhitler ve İşadamları Derneği, Kahramanmaraş Dernekleri Federasyonu, Kütahya Dernekleri Federasyonu, Sivaslılar Derneği, Kur-an'a Hizmet Vakfı, Karabağlar Sanayi Sitesi, Buca, Konak, Karabağlar, Gaziemir, Torbalı, Urla, Çeşme, Seferihisar esnafına gösterdikleri teveccühten dolayı teşekkür ediyorum.”
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER