SİTE SAĞ REKLAM ALANI

KEREM ALİ SÜREKLİ İLÇE ZİYARETLERİ

SÜREKLİ: “TERÖRE EN BÜYÜK DARBEYİ AK PARTİ İNDİRMİŞTİR”

12 Haziran 2018 20:46 siyaset 510
KEREM ALİ SÜREKLİ İLÇE ZİYARETLERİ
AK Parti İzmir Milletvekili Kerem Ali Sürekli, İzmir'i ilçe ilçe gezerek hemşehrileriyle bir araya gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Tire, Bayındır, Menemen, Çiğli, Aliağa, Foça, Bornova, Karşıyaka, Bayraklı, Kiraz ve Bergama ilçelerinde İlçe teşkilatlarını ve mahalleleri ziyaret eden Sürekli, Sivil Toplum Kuruluşlarında ve ev ziyaretlerinde, vatandaşlarla birlikte Türkiye'nin geleceğini tayin edecek olan 24 Haziran seçimlerine ilişkin önemli değerlendirmelerde bulundu.

“24 HAZİRAN'DA YÜKSELEN TÜRKİYE'Yİ ŞAHA KALDIRACAĞIZ”

Gerçekleştirilen ziyaretlerde, 24 Haziran Seçimlerinin, Türkiye için önemli bir viraj olduğunu dile getiren Sürekli, şunları kaydetti: “Allah'ın izniyle çok az bir zaman sonra, Türkiye geleceğiyle ilgili en önemli kararlarından birini verecek. Şundan hiçbir şüpheniz olmasın ki; sandıktan çok yüksek bir yüzdeyle Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti galip çıkacaktır. Elbette bu galibiyet, yalnızca AK Parti'nin veya Recep Tayyip Erdoğan'ın değil, tüm Türkiye'nin zaferi olacaktır. İktidara geldiğimiz günden bugüne kadar, 16 yıllık süreçte yapılan icraatlara ve Güçlü Türkiye yolunda atılan emin adımlara şükürler olsun ki Milletimiz şahittir ve hiçbir zaman da desteklerini AK Parti'den esirgememiştir. Türkiye'nin önlenemez yükselişini, önce Allah'ın izni ve daima doğrunun yanında olan yüce Milletimizin şaşmaz iradesiyle birlikte şahlandıracağız”.

“TERÖRİSTLER DEVLETİMİZİN ÇELİK YUMRUĞU ALTINDA EZİLMEYE MAHKÛMDUR”

Ziyaretlerinde terör konusu ile ilgili de önemli açıklamalarda bulunan Sürekli, hükümetin terörle mücadeledeki kararlı ve taviz vermeyen tutumunun altını çizerken, ülke toprakları ve Türk Milleti terör tehdidinden kurtulana kadar operasyonların devam edeceğinin sinyallerini de şu sözlerle verdi: ”Maalesef ülkemizin 3 tarafı denizlerle, 4 tarafı Türkiye düşmanları ve hainlerle çevrili. Bütün terör örgütlerinin isimleri farklı fakat hedefleri aynıdır, Türkiye'dir. Türkiye mevcudiyetine ve bekasına kastetmeye çalışan, dâhili ve harici bütün düşmanlarla her daim kararlılıkla mücadele etmeye devam edecektir. “Türkiye'yi Bölmek” hedefi, hainlerin beyhude bir hayali olmaktan öteye geçemeyecektir. Böylesine boş hayallerin peşinden koşan, hain pusularla Mehmetçiklerimizi kahpece şehit eden, köyleri basarak, savunucusu olduğunu iddia ettiği insanlara, işkence yapmaktan çekinmeyen soysuzlar çetesi de, Cihana hükmetmiş şanlı tarihimizin temsilcisi olan Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin çelik yumruğu altında ezilmeye ve bertaraf olmaya mahkûmdur.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER