SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

KERPİŞÇİ'DEN SAHA ÇALIŞMASI

İyi Parti İzmir 2. bölge 2. sıra milletvekili adayı Mustafa Kerpişçi Aliağa'ya gelerek ziyaretlerde bulundu.

05 Haziran 2018 17:50 siyaset 246
KERPİŞÇİ'DEN SAHA ÇALIŞMASI
Önce İyi Parti İlçe Başkanlığı'nda partilileri ile buluşan Kerpişçi daha sonra esnafları dolaştı.

İyi Parti İzmir 2. bölge 2. sıra Milletvekili Adayı Mustafa Kerpişçi Aliağa'ya gelerek bir dizi ziyarette bulundu. Seçim çalışmalarını hızlandıran Kerpişçi önce İyi Parti Aliağa İlçe Teşkilatı'nda partilileri ile buluştu. İlçe binasında gerçekleştirilen toplantıda Milletvekili Adayı Mustafa Kerpişçi'yi İlçe Başkanı Yücel Karaşan, İlçe Yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda partilisi karşıladı.

Burada bir konuşma yapan Kerpişçi kendisini tanıttı. Aliağa'yı ve Bakırçay'ı çok iyi tanıdığını ifade eden aday Mustafa Kerpişçi “Bütün Aliağalılara bize gösterdikleri sıcak ilgiden dolayı teşekkür ediyorum. Aliağa'nın ve kuzey İzmir'in ülke ekonomisi için çok ciddi anlam taşıyan bir bölge olacağını düşünüyorum. Ben 14 yıldan beri bu bölgede çalışan bir yatırımcıyım. Manisa Gördes'te yapılan Nikel-Kobalt tesisinin hem teknik yöneticilerinden hem de ufak hissedarlarından bir tanesiydim. Bu bölgeyi çok iyi tanıyorum.Aliağa'nın Türkiye'nin en önemli sanayi merkezlerinden biri olacağını düşünüyorum. Aliağa'nın büyümesi ve gelişmesi için biz de yeni projeler üreterek, bölgenin gelişmesi adına elimizden geleni yapacağız. Projeler gerçekleştirilirken aynı zamanda sosyal ve kültürel anlamda da bölgemizde çalışmalarda bulunacağız. Aliağa bizim İzmir içerisinde en önem verdiğimiz ilçelerden bir tanesi. Milletvekili adayı olarak bu projelere katkı koymak, bölge insanının refahını arttırmak, sizlerin hakkını hukukunu savunmak için çaba sarf edeceğim.” şeklinde konuştu.

Parti olarak Aliağa'daki hızlı değişimin bölge halkı için huzur getirmesini sağlamak adına çalışmalarının devam edeceğinin altını çizen Kirişçi ‘Hizmete hazırız' dedi.

Başkan Karaşan ve misafir heyet başta İstiklal Caddesi olmak üzere saha çalışmalarını esnaf ziyaretleri ile sürdürdü.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER