SİTE SAĞ REKLAM ALANI

Kuzey Ege'de Ak Gençlik Rüzgarı

Ak Gençlik Kuzey Ege'de yerel seçimler için harekete geçti

06 Kasım 2018 13:55 siyaset 555
Kuzey Ege'de Ak Gençlik Rüzgarı
DİĞER GÖRSELLER
Ak Parti İzmir Gençlik Kolları yerel seçim öncesi İlçe Danışma Meclislerini gerçekleştirdi. Menemen, Bergama ve Aliağa'da ilçe danışma meclisi toplantılarını gerçekleştiren İzmir Ak Gençlik Kolları yerel seçimler öncesi gençlik çalışmalarını planladı. Toplantılara AK Parti İlçe Başkanları ve Ak Parti MKYK üyesi İsmail Sağlam katılım gösterdi.

Aliağa'da gerçekleştirilen toplantıda  İlçe Gençlik Kolları Başkanı Fatih Bozduman, Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlere en iyi şekilde hazırlandıklarını, Aliağa'da emanet olarak verdikleri belediyeyi tekrar geri alacaklarını vurguladı. Bergama'da ise ilk defa gerçekleştirilen Gençlik Kolları Danışma Meclisi'nde AK Gençlikle, AK Belediyeciliğe Bergama'da emin adımlarla yürüyoruz denildi. Menemen'de gerçekleştirilen toplantının gündemi de yerel seçimlere hazırlık oldu. 

Ak Parti İzmir İl Gençlik Kolları Yön.Kur.Üyesi. Kuzey Bölge Başkanı Güven Demirağ "Üç ilçede de gerçekleştirdiğimiz İlçe Danışma Meclislerinin öne çıkan gündemi yaklaşan yerel seçimler oldu. Ak Gençlik olarak Bergama, Menemen ve Aliağa'da gerçekleştirdiğimiz İlçe Danışma Meclisi toplantılarında gençlik olarak belediye seçimlerinde izleyeceğimiz rotayı konuştuk. Verimli ve coşkulu geçen toplantılarımız sonucunda Bergama, Menemen ve Aliağa'yı Ak Belediyecilik ile tanıştırma sözü verdik. Yeni süreç herkese hayırlı olsun” dedi.

Kuzey Ege'de Ak Gençlik Rüzgarı
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER