SİTE SAĞ REKLAM ALANI

MEHMET EMİRCAN DSP'DEN ADAY ADAYI OLDU

DSP Aliağa İlçe Başkanlığı 31 Mart yerel seçimleri için Mehmet Emircan ile görüştü.

07 Şubat 2019 14:43 siyaset 589
MEHMET EMİRCAN DSP'DEN ADAY ADAYI OLDU
31 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimler yaklaşırken aday belirleme çalışmalarını sürdüren DSP Aliağa İlçe Başkanlığı'nda adaylık için konuşulan isimlere bir yenisi daha eklendi. Partinin ilçe eski başkanlarından Mehmet Emircan da aday listesine dahil oldu.
DSP İlçe Başkanlığı Aliağa'da belediye başkan adayı çıkarmak için çalışmalarına devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde ilçenin tanınmış avukatlarından Hamit Erdem ile belediye başkan adaylığı konusunda olumlu bir görüşme gerçekleştiren DSP İlçe Başkanlığı, ilçenin tanınmış siyasilerinden Cumhur Güney'e de adaylık teklifi götürmüş, tecrübeli siyasetçi Güney de DSP'nin teklifine olumlu cevap vermişti. DSP'de şimdi de partide önceki dönemlerde ilçe başkanlığı yapmış, kurucu yönetim kurulları içerisinde yer almış olan ilçenin tanınmış siyasilerinden Mehmet Emircan aday listesine dahil oldu. Emircan, DSP İlçe Başkanı Osman Kocabıyık ile görüşerek göreve talip olduğunu iletti.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER