SİTE SAĞ REKLAM ALANI

MİLLETİMİZLE GÖNÜL BAĞIMIZ VAR

İFTAR TORBALI'DA SAHUR BUCA'DA

28 Mayıs 2018 19:12 siyaset 450
MİLLETİMİZLE GÖNÜL BAĞIMIZ VAR
AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, 24 Haziran seçimlerinin startını dedesi Ali Rıza Önder'in köyü olan Torbalı'ya bağlı Karakızlar'dan verdi. Yeni dönemde de AK Parti İzmir 1. Bölge Milletvekili Adayı olan Kaya, Karakızlar Köy Meydanı'nda kurulan sofrada akrabaları, komşuları ve hemşehrileri ile iftarda buluştu.

MİLLETİMİZLE GÖNÜL BAĞIMIZ VAR
Güne ilk olarak sabah saatlerinde Buca'da başlayan Kaya, Özmen Caddesi'nde esnaf ziyaretleri yaptı, Taksi Durağı'nda taksicilerle bir araya geldi. Esnaf ziyaretlerinin ardından Torbalı'ya bağlı Karakızlar'a geçen Kaya, burada gerçekleşen iftar programında konuştu. En büyük sevdalarının İzmir'e hizmet olduğunu belirten Kaya, "1 Kasım 2015 tarihinde yapılan seçimlerde de startı Karakızlar'dan vermiştim. Milletimize hizmet için yeniden yollara düştük ve dede ocağından başlangıç yaptık. En büyük sevdamız doğup büyüdüğümüz topraklara, İzmir'imize hizmet etmektir. Görev süremiz boyunca kapımız her daim hemşehrilerimize açık oldu. Torbalı'da ve Göztepe'de kurduğumuz ofisler ile vatandaşlarımıza kesintisiz hizmet verdik. Gerçekleştirdiğimiz hemşehri buluşmalarında binlerce İzmirli ile bir araya geldik. Bizim en büyük gücümüz milletimizle olan gönül bağımız ve yine milletimize yaptığımız hizmetlerdir. Yeni dönemde de bu devam edecek" dedi.

İFTAR TORBALI'DA SAHUR BUCA'DA
İftar sonrasında Karakızlar'daki programının bitmesiyle birlikte tekrardan Buca'ya dönen Kaya, ilk olarak geçtiğimiz günlerde vefat eden AK Parti Buca yöneticilerinden İbrahim Güç'ün ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Daha sonra Göksu'ya geçen Kaya, burada mahalle sakinleri ile buluştu. Ardından Fırat Mahallesi'nde açılan seçim ofisinde partililerle bir toplantı gerçekleştiren Kaya, sonrasında ise Yaylacık'ta kahvehane ziyaretlerinde bulundu. Yaylacık'ta bulunan Tarihi Yaylacık Gevrek ve Boyoz Fırını'na da uğrayan AK Partili Kaya, tezgahın arkasına geçerek vatandaşlara sıcak boyoz servisi yaptı. Günün son programını 03.30'da Ufuk Mahallesi'nde gerçekleştiren Kaya, burada düzenlenen sahur programında mahalle sakinleriyle buluştu.

YAPARSA YİNE AK PARTİ YAPAR
Yıkıkkemer Bölgesi'nde oturan vatandaşların büyük ilgi gösterdiği sahur programında konuşan Kaya şunları söyledi, "Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde, milletimizin desteğiyle 16 yılı hizmetlerle dolu olarak geçirdik. 3 Kasım 2002'den bu zamana kadar milletimize ne söz verdiysek o sözlerimizi yerine getirdik. 16 yılda 12 seçimden başarıyla çıktık, her seçimden sonra ertesi gün millete hizmet etmeye başladık. Biz siyaseti seçimden seçime yaparız. Seçim bitince siyaset dönemi biter, hizmet dönemi başlar. Türkiye'ye yapılan büyük hizmetlerin mimarı, dev projelerin ustası Başbakanımız Binali Yıldırım'ın dediği gibi, laf üstüne laf değil taş üstüne taş koyuyoruz. Bu sebeple de 'Yaparsa Yine AK Parti Yapar' diyoruz. Hemşehrilerimizin 24 Haziran'da iradelerini en güçlü şekilde sandığa yansıtacağına inanıyoruz"
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER