SİTE SAĞ REKLAM ALANI

OSMAN MURAT ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

CHP İlçe Yönetimi Emek Bürosu Başkanı Osman Murat Aliağa Belediye Başkanlığına aday adaylığını açıkladı.

08 Ekim 2018 18:46 siyaset 954
OSMAN MURAT ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI
CHP Aliağa Emek Bürosu'nda başkanlık görevi sürdüren İlçe Yöneticisi Osman Murat Aliağa Belediye Başkanlığı Aday Adaylığını parti binasında gerçekleştirdiği basın açıklaması ile duyurdu. Partililerin yoğun katılımı ile gerçekleştirilen açıklamaya İlçe Başkanı Özcan Durmaz il dışında olan programı nedeniyle katılamadı. Durmaz, Osman Murat'ın aday adaylığı sürecini tebrik ettiği bir açıklama gönderdi. Özcan Durmaz'ın tebriklerini ve dayanışma mesajını sunduğu açıklamayı CHP Aliağa İlçe Yöneticisi İlhan Aktaş okudu. 
Aday adaylığı açıklamasını yapan Osman Murat "Bu gün her kademesinde şerefle görev yaptığım, üyesi olmaktan her zaman onur duyduğum, Cumhuriyet Halk Partisi'nden Belediye Başkanlığı Aday Adaylığına talip olmak, olabilmek onurunu yaşıyorum.” dedi. 
'Ben yok biz varız' diyerek partililere seslenen Osman Murat "Önce halk sonra parti, daha sonra aday diyorum. Gün birlik günü. Gün Aliağa'ya layık olan Cumhuriyet Halk Partisi'nin iktidarını kazandırma günüdür. Ya kazanacağız… ya kazanacağız” sözleriyle aday adaylığını duyurdu.
Osman Murat'ın açıklamasının ardından partililer parti binası önünde toplu fotoğraf çektirip, Murat'ın aday adaylığını tebrik etti. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER