SİTE SAĞ REKLAM ALANI

REMZİ ÖZCAN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Remzi Özcan, Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerde CHP'den Aliağa Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu açıkladı.

17 Ekim 2018 12:21 siyaset 339
REMZİ ÖZCAN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI
Remzi Özcan, CHP Aliağa İlçe Başkanlığı'nda düzenlediği basın toplantısı ile Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerde Aliağa Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu açıkladı. Çok sayıda partilinin katılım gösterdiği toplantıda ilk konuşmayı vekaleten ilçe başkanlığı görevini sürdüren Namık Kaçar gerçekleştirdi. Kaçar "Biz bir aileyiz. Eski hatalarımızı yapmayacağımıza inanıyorum. Genel Merkezimiz hangi arkadaşımızı aday olarak belirlerse parti olarak arkasında duracağız.” dedi. 

"Aliağa'nın kendi dinamiklerini harekete geçirmeliyiz”

Namık Kaçar'ın ardından söz alan Remzi Özcan neden aday adayı olduğunu açıkladığı konuşmasında "Aday olmamın en büyük sebeplerinden birisi 20 yıldan beri çalıştığım ve halen çalışmakta olduğum Aliağa Belediyesi'nde her seçim döneminde ezilenin biz oluşudur. Bu yüzden benim birinci hedefim, adayımız kim olursa olsun önceliğim partimizin seçimde kazanan taraf olması için çalışmak olacaktır. Yani benim esas adayım CHP'dir.” dedi.
Aliağa'nın kötü yönetildiğinin altını çizen Özcan, "Bizlere her yerel seçim döneminde dayatılmaya çalışılan ithal aday adaylarına karşı duran biri olarak artık Aliağa'nın kendi içindeki dinamikleri harekete geçirmesinin gerekli olduğuna inanıyorum. Aliağa kötü yönetiliyor. 1990'larda gerek sosyal, gerekse altyapı ve imar konularında parmakla gösterilen bir Aliağa'dan, çarpık kentleşmenin, çarpık ve kontrolsüz sanayileşmenin yaşandığı, kuralsız ve güvensiz çalışma koşullarının hakim kılınarak emeğin en çok sömürüldüğü bir Aliağa'ya gelindi.” Şeklinde konuştu.
Aday adaylığı açıklamasının ardından CHP Aliağa İlçe Başkanı Namık Kaçar, parti ilçe yönetimi adına Remzi Özcan'a çiçek takdim etti. Basın açıklamasının ardından Remzi Özcan ve partililer ilçe binası önünde toplu hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER