SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

TEŞEKKÜRLER İZMİR

Salon doldu taştı

12 Haziran 2018 10:03 siyaset 52
TEŞEKKÜRLER İZMİR
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İzmir İl Başkanı Necat Karataş, MHP Lideri Devlet Bahçeli'yi İzmir'de kalabalık bir toplulukla, heyecan ve coşkuyla karşıladıklarını, İzmirli vatandaşlarında bu coşkuya ortak olduğunu söyledi. İzmirlilerin, Lider Devlet Bahçeli'yi hem karşılama da hem de salonda yalnız bırakmadığını ifade eden Karataş, “İzmirliler tek kaygısı Türkiye ve tek düşündüğü Türk Milleti olan, vatan millet sevdalısı Liderimiz Devlet Bahçeliyi layıkıyla ağırlamıştır. Emeği geçen, sıcak havaya rağmen karşılamada hazır bulunan teşkilat mensuplarımıza ve İzmirlilere teşekkür ederiz” dedi.

Salon doldu taştı

MHP Lideri Devlet Bahçeli dün İzmir eski fuar alanında gerçekleştirilen Bölge İstişare Toplantısı'na katıldı. Salonu hınca hınç dolduran binlere hitap eden ve İzmir'den çok sert mesajlar veren Bahçeli'nin sandıklara sahip çıkın” uyarısı da yaptığı toplantıda konuşması sık sık alkışlarla kesildi.

İzmir “Cumhur İttifakı” diyecek

MHP Genel Başkan Devlet Bahçeli'yi teşkilat mensupları ile karşılamaya gittiklerinde vatandaşlarında aynı çoşku ve heyecanı paylaştığını kaydeden MHP İzmir İl Başkanı Necat Karataş, “İzmir Milletvekili adaylarımız, İl ve İlçe teşkilatlarımız İzmir'de yapılacak toplantıya günler öncesinden hazırlandık. Toplantımıza İzmir'in dört bir yanından hemşerilerimiz katılarak destek verdi. Tek derdi, tek kaygısı Türkiye ve Türk Milleti olan Türkmen Beyimiz Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli, İzmir'de hainlere uyarılarını sıralamıştır. Bizde Liderimizin emrinde gereken çalışmaları yapıyoruz. İnanıyoruz ki İzmir ‘Cumhur İttifakı'ndan yana tavrını koyacak, oyunu atacak. Liderimizin söylediği gibi Türk Milleti MHP'siz, MHP Milletsiz yapamaz. Toplantımıza katılan MHP sevdalılarına, emeği geçenlere teşekkür ediyoruz” diye konuştu.  
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER