SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

YILDIRIM ULUPINAR İSTİFA ETTİ

İyi Parti Genel İdare Kurulu üyesi Yıldırım Ulupınar partideki görevinden istifa etti.

22 Ekim 2018 18:01 siyaset 606
YILDIRIM ULUPINAR İSTİFA ETTİ
İyi Parti'nin İzmir teşkilatını kuran, 2018 genel seçimlerinde milletvekili adayı olan ancak seçilemeyen Yıldırım Ulupınar il ve ilçe teşkilatlarının görevden alınmasına tepki göstererek partideki görevinden istifa etti.
İstifasıyla birlikte parti yönetimiyle ilgili de sert açıklamalarda bulunan Ulupınar "Gelinen nokta; kendi ayakları üzerinde durabilen, nefessiz kalan siyasete soluk olabilecek bir partiden çok, başka bir partinin kopyası olan bir partiye doğru evrildiğimizi gösteriyor. İYİ Parti'nin en zor günlerinde elini taşın altına koymaktan çekinmeyen il başkanlarımızın, ilçe başkanlarımızın, il ve ilçe teşkilatlarımızın görevden alınmasının sebebi, İYİ Parti'ye taze bir kan ya da yeni bir heyecan getirmekten çok, Meral Akşener'den sonrası için yapılan beyhude bir çalışma olduğu çok açık. Bu görüntü İYİ Parti'yi yola çıkarken hedeflediği iktidara ulaştıracak alternatif bir yol olamaz. Birileri için 'Küçük olsun ama benim olsun' mantığıyla yol alan bir İYİ Parti'ye doğru evrildiğimizi görmek beni üzüyor. Gerekli yerlerde, gerekli mevkilere, gerekli uyarıları yapmış olmanın gönül huzuruyla, gözümüzün önünde işlenen bu hataya seyirci kalmak, yapılan hatalara onay vermek anlamına gelecektir. Bu yüzden İYİ Parti Genel İdare Kurulu üyeliğinden ve Kurucular Kurulu üyeliğinden istifa ediyorum." dedi. 
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER