SİTE SAĞ REKLAM ALANI

2. Geleneksel Denizde Karate Antrenmanı

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

12 Temmuz 2019 13:31 spor 791
2. Geleneksel Denizde Karate Antrenmanı
 2. Geleneksel Denizde Karate Antrenmanı Aliağa Anatolia plajı ve denizinde gerçekleştirildi.
Erol Fight Clup Aliağa Kulübü Karate sporcuları, Foça Karate sporcularından Kaan Yüksel , Kerem Çağatay Yüksel Antrenör Kudret Yüksel, Sensei Taner Erol eşliğinde sıcak havaya aldırmadan Aliağa Anatolia plajı ve denizinde antrenman yaptı.
Farklı yaş gruplarından 80 karatecinin antrenmanı Aliağa halkı, veliler ve tatile gelenler tarafından büyük ilgi ile izlendi.
Antrenörleri Erol gözetiminde kısa ve uzun mesafe yüzen, kıyıda koşan sporcular, vücut direnci ile performansını yükseltti. Isınma hareketleriyle başlayan antrenman plajda geniş alanda yapılan kihon ve kumite çalışmaları ile sona erdi. Deniz antrenmanı ise karatecilerin ısınma hareketleriyle başladı. Temel teknik çalışmasının ardından kihon ve kata çalışmalarının ardından soğuma egzersizleri ile sona erdi.
Antrenör Erol ''Sahilde antrenman sporculara deniz, sert ve yumuşak kumlu gibi çeşitli antrenman sahaları sunar. Bu antrenmanları yüzme ve denizde soğuma egzersizleriyle de birleştirebiliriz. Sporcunun gelişimi açısından sahilde yapılan antrenmanları tavsiye ediyoruz. Sahilde ve kumda yapılan antrenmanlar kasları güçlendirdiği gibi sporcuyu da psikolojik olarak rahatlatır. 3. Geleneksel Denizde Karate antrenmanını Ağustos ayında Foça plajı ve denizinde planlıyoruz '' . Antrenmanın ardından karateciler denize girerek antrenmanın yorgunluğunu üzerilerinden attılar…
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER