2016 ENDURO YARIŞLARI STARTI URLA'DA VERİLDİ

Urla Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek, nice organizasyonlarda buluşmayı dileyerek, yarışa katılan bütün sporculara başarılar diledi.

05 Mart 2016 16:16 spor 1573
2016 ENDURO YARIŞLARI STARTI URLA'DA VERİLDİ
Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun düzenlediği Titus Feronia Motor ve Doğa Sporları Kulübü’nün organize ettiği ‘Türkiye Enduro- ATV Şampiyonası Yarışlarının 2016 yarış sezonu Urla’da verilen start ile açıldı.

Geçtiğimiz yıl Otizm adına düzenlenen yarışlar, bu yıl ise Türk Kızılayı adına yapılacak. Toplam 25 sporcunun katıldığı yarışının medya startı ise Urla Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek ve Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar tarafından verildi.Startın verilmesinin ardından ise sporcular konvoylar halinde yarışların düzenleneceği parkura doğru yol aldılar.

“YARIŞLARIN GÜZEL VE KEYİFLİ GEÇMESİNİ DİLİYORUM”

Yine Kızılay’ın bir etkinliğindeyiz. 148 yıldır bizimle beraberler ve iyi ki varlar diyen Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar: “Kızılayımız iyi günümüzde, kötü günümüzde her zaman yanımızda. Urla’da Kızılay Başkanımızla birlikte birçok çalışmalar yapıyoruz. Startı da hep beraber vereceğiz. Yarışların güzel ve keyifli geçmesini diliyorum” ifadelerini kullandı.

Spora ev sahipliği yapmaktan memnun olduğunu dile getiren Urla Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek, nice organizasyonlarda buluşmayı dileyerek, yarışa katılan bütün sporculara başarılar diledi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER