SİTE SAĞ REKLAM ALANI

AVCILAR VE ATICILAR KINIK'TA BULUŞTU

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

30 Ocak 2019 11:25 spor 346
AVCILAR  VE ATICILAR KINIK'TA BULUŞTU
İzmir ve Manisa iline bağlı Avcılık ve Atıcılık Kulüpleri, Kınık Avcılar Derneği ve Poyracık Avcılar ve Atıcılar Derneğinin ev sahipliğinde Kınık'ta bir araya geldi.Toplantıya Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer,Ege Yaban Hayatı Ve Avcılık Federasyonu Başkanı Ersin Düzyol, Kınık Avcılar Kulübü Başkanı Hudayi Türkekul, Poyracık Avcılar ve Atıcılar derneği Başkanı Erol Gökçen Gelenbe Avcılar Derneği Başkanı İbrahim Ethem Duman, Akhisar Avcılar Derneği Başkanı Suat Hızlı, Köprübaşı borlu Avcılar Derneği Başkanı Şaban Şen, Demirci Avcılar derneği Başkanı Ramazan Akgün, Soma Avcılar Derneği Başkanı Hakan Güzel, Köprübaşı Avcılar Derneği Başkanı Orhan Genç, Bergama Avcılar Derneği Başkanı Fikret Bozkıroğlu, Manisa Karaköy Avcılar Derneği Başkanı Mürşit Kızıltuğ, Soma Çenkyeri Avcılar,Balıkçılar Ve Doğa Sporları Başkanı Ruhan Atılgan ve avcılık sporuna gönül veren vatandaşlar katıldı. 
Toplantıda avcılık sporunun yararları ve Avcılar Derneklerinin Federasyona bağlanmasının yararları anlatıldı. Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer "5 yıllık görevim süresinde Avcılar ve Atıcılar Derneklerinin tüm faaliyetlerine katıldım. Gerek şahsım gerekse Kınık Belediyesi bu spor dalına olarak elimizden gelen katkıyı sağladık sağlamaya devam edeceğiz.”dedi.
Toplantı sonunda Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer, Ege Yaban Hayatı Ve Avcılık Federasyonu Başkanı Ersin Düzyol ile Avcılar ve Atıcılar Derneği Başkanlarına fincan takımı hediye etti.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER