SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

BAYINDIR'DA MOTOR SPORU ETKİNLİKLERİ YAPILACAK

BAYINDIR'DA MOTOR SPORU ETKİNLİKLERİ YAPILACAK

08 Haziran 2018 07:47 spor 231
BAYINDIR'DA MOTOR SPORU ETKİNLİKLERİ YAPILACAK
Bayındır, 08-09-10 Haziran 2018 tarihlerinde Bodrum Halikarnas Motor Sporları Kulübü tarafından Kemalpaşa ve Bayındır'da düzenlenecek BAJA (Motor ve Araba) Motor Sporları etkinliğine ev sahipliği yapacak.  Bayındır Belediyesi'nin de sponsor olduğu etkinlikte Bayındır Belediye Başkanı Dr. Ufuk Sesli  09 Haziran Cumartesi günü saat 15'de Bayındır Hükümet Konağı önünden Bayındır etabının startını verecek.

Motor sporları için tercih edilen bir coğrafyaya sahip olan Bayındır'da geçen sene de yine Bayındır Belediyesi sponsorluğunda Ege Ralli2nin bir etabı gerçekleşmişti.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER