ÇİNE MADRANSPOR’DAN BAŞKAN ÇERÇİOĞLU’NA ZİYARET

Çinemadranspor kulubü yöneticilerine nazik ziyareti için teşekkür eden Başkan Çerçioğlu, Çine Madranspor’a oynayacağı maçlarda başarılar diledi.

06 Mart 2016 08:37 spor 834
ÇİNE MADRANSPOR’DAN BAŞKAN ÇERÇİOĞLU’NA ZİYARET
Çine Madranspor Kulübü Başkanı Mehmet Tuncer, Avukat Fuat Soydar ve Çine Belediye Meclis Üyesi Hasan Yörük, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nu makamında ziyaret etti. 
 
Kulüp Başkanı Mehmet Tuncer ve yönetim kurulu üyesi Av. Fuat Soydar, Başkan Çerçioğlu’na isminin yazılı olduğu 09 numaralı kulüp forması hediye etti.  
 
Başkan Çerçioğlu’nu ziyaret etmekten dolayı mutlu olduğunu belirten Kulüp Başkanı Mehmet Tuncer, ‘’ Takımımızı her zaman destekleyen Sayın Başkanımız Özlem Çerçioğlu’nu hem nezaket hem de Çine Madranspor’un 90. Kuruluş yıl dönümü etkinliklerine davet için ziyaret ettik. Çinemadranspor’a her zaman destek olan Başkan Çerçioğlu’nu etkinliklerimizde görmekten mutluluk duyarız ‘’ dedi.  
 
Çinemadranspor kulubü yöneticilerine nazik ziyareti için teşekkür eden Başkan Çerçioğlu, Çine Madranspor’a oynayacağı maçlarda başarılar diledi.