SİTE SAĞ REKLAM ALANI

FOÇALI KAAN YÜKSEL UŞAK'TAN İKİ ALTINLA DÖNDÜ

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

11 Temmuz 2019 12:35 spor 706
FOÇALI KAAN YÜKSEL UŞAK'TAN İKİ ALTINLA DÖNDÜ
Foça'lı minik karateci Kaan Yüksel (10) Uşak' tan iki altın madalya ile döndü. Kaan Yüksel; Türkiye Karate Federasyonu faaliyet programında yer alan Ege Karate ligi 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Uşak Etabı'n da da tüm rakiplerini yenerek madalyalara uzandı.


 06-07 Temmuz 2019 tarihlerinde Uşak Yeni Spor Salonunda gerçekleştirilen etapta 2009 doğumlular +45 kilo ve 2008 doğumlular +50 kilo kategorilerinde tatamiye çıkan başarılı minik sporcu iki kategoride de şampiyona yakışır müsabakalar çıkararak kürsüye çıkmaya hak kazandı.

 

 Aliağa  T.Erol Fıght Clup sporcusu olan  ve müsabakalara antrenörleri Taner Erol ve Kudret Yüksel tarafından hazırlanan Kudret Yüksel ulusal ve uluslararası düzeydeki başarılarıyla ilçenin gururu olmayı sürdürüyor.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER