SİTE SAĞ REKLAM ALANI

FOÇALI MİNİK KARATECİ MADALYA İLE DÖNDÜ

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

06 Şubat 2019 16:11 spor 331
FOÇALI MİNİK KARATECİ MADALYA İLE DÖNDÜ
Türkiye Karate Federasyonu bünyesinde Ege Karate ligi ikinci ayağı Kuşadası Etabı 02-03 Şubat tarihleri arasında Uğur İnan Kapalı Spor Salonunda gerçekleşti.
İller arası Ege Karate Ligi adı altında düzenlenen turnuvaya Afyon, Ankara, Aydın, Balıkesir, Bursa,Çanakkale, Denizli,İstanbul, İzmir,Kütahya, Manisa, Uşak' tan 45 kulüp ve 720 sporcu iştirak etti. Antrenör Kudret Yüksel ilçemizden iştirak eden minik karatecimiz Kaan Yüksel 2009 yaş 45 kilo 2. (Gümüş madalya) olarak ligde devam etmektedir.
Minik Kaan Yüksel ve Antrenörü Kudret Yüksel,Ege Karate Ligi sürecinde maddi ve manevi destek veren Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ'a teşekkür etti.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER