SİTE SAĞ REKLAM ALANI

HAFTASONU CİMNASTİK ŞÖLENİ VAR

Minik cimnastikçiler Karşıyaka'da yarışacak.

25 Mayıs 2018 15:36 spor 281
HAFTASONU CİMNASTİK ŞÖLENİ VAR
Karşıyaka Belediyesi, Türkiye Cimnastik Federasyonu tarafından düzenlenen Ritmik Cimnastik Cimnast Lig 1. ve 2. Lig Yarışmaları ile Küçükler Federasyon Kupası yarışlarına ev sahipliği yapacak. 26 - 27 Mayıs tarihleri arasında, 1912 Zühtü Işıl Spor Salonu'nda gerçekleşecek müsabakalarda, minik cimnastikçiler yeteneklerini sergileyecek. 

HAFTASONU CİMNASTİK ŞÖLENİ VAR 
Minikler ve Küçükler kategorilerinde gerçekleşecek olan yarışlara 21 kulüp, 128 sporcu katılacak. Yarışların resmi başlama töreni 26 Mayıs Cumartesi günü, 14.40'ta 1912 Zühtü Işıl Spor Salonu'nda yapılacak. 

“HERKESİ BEKLİYORUZ” 
Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar “Futbol ve basketbol dışında, sporun her branşına destek vermeyi kendimize ilke edindik. Küçük sporcularımızın cimnastik yarışlarına ev sahipliği yapmaktan da mutluluk duyuyoruz” dedi. Federasyon yetkilileri de ‘Tüm cimnastik tutkunlarını bu görsel şöleni izlemeye davet ediyoruz” diye konuştu. 
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER