SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

KAAN GURURLANDIRMAYA DEVAM EDİYOR

Karate Kity

09 Temmuz 2018 14:37 spor 673
KAAN GURURLANDIRMAYA DEVAM EDİYOR
Türkiye Karate Federasyonu ve Cengiz Deniz Spor Kulübü tarafından düzenlenen "İller arası Dostluk Karate Festivali "7 Temmuz tarihinde İstanbul Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu'nda gerçekleştirildi.

İstanbul Küçükçekmece'de düzenlenen "İller arası Dostluk Karate Festivaline” İstanbul, Sakarya, Kocaeli, Bursa, Ankara, Isparta, Tekirdağ ve İzmir'den 8 il, 20 kulüp, 360 sporcu katıldı. Türkiye Karate Federasyonu ve Cengiz Deniz Spor Kulübü tarafından düzenlenen festivale katılan ve daha önce de aldığı derecelerle bölgemizin gururu olan Minik Kağan 2.liği kaptırmadı.

Foça Reha Midilli İlkokulu 4. sınıf öğrencisi Kaan Yüksel (9) T.Erol Fight Clup Aliağa adına turnuvaya katılarak 2009 Ferdi Kumite Gümüş Madalyası'nın sahibi oldu. Minik Kaan'ın Antrenörü ve babası Kudret Yüksel ''İstanbul' da düzenlenen İller arası Karate Festivali'nde bizlere gösterdikleri misafirperverlik ve dostluktan dolayı Cengiz Deniz Spor Kulübü ile Cengiz Deniz Hocamıza çok teşekkür ederiz. Turnuva süresince bizlere destek ve teşviklerini esirgemeyen Foça Belediye Başkanımız Gökhan Demirağ Beye ile Foça Hanımeli Kasap Şarküteri Et ve Market'e sporcum ve şahsım adına minnetlerimizi arz ederiz.” dedi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER