SİTE SAĞ REKLAM ALANI

Karşıyaka'da milli gurur

Karşıyaka Belediyesi, Türk sporuna yeni yetenekler kazandırmaya devam ediyor.

15 Kasım 2018 11:27 spor 188
Karşıyaka'da milli gurur
Sporun her branşına yatırım yapan ve her yıl yüzlerce genci destekleyen Karşıyaka Belediyesi, Türk sporuna yeni yetenekler kazandırmaya devam ediyor. Okçuluk, boccia ve jimnastik gibi branşların ardından, Karşıyaka Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Su Topu Takımı'ndan iki sporcu da milli formayı giymeye hazırlanıyor. 

DELFİN VE IRMAK KAMP YOLCUSU 
Türkiye Sutopu Federasyonu, U15 Bayan Milli Takımı aday kadrosunu açıkladı. 30 Kasım - 2 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek olan Milli Takım Kampı'na Karşıyaka Belediyesporlu iki sporcu davet edildi. Başarılı sporcular Delfin Kısa ile Irmak Olgun, Ankara Eryaman Olimpiyat Hazırlık Merkezi'nde yapılacak kampa katılacak. 

SPORA VE SPORCUYA TAM DESTEK 
Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar "Son 4,5 yılda spora ve sporcuya önemli destekler verdik. Karşıyaka Belediyespor bünyesinde 2014 yılı öncesinde 3 olan branş sayısını 21'e; lisanslı sporcu sayısını da 80'den 978'e çıkardık. Sporcularımız, hem bölgesel hem de ulusal ve uluslararası çapta pek çok başarı elde ederek göğsümüzü kabarttı. Milli takım yolunda olan su topu oyuncularımız Delfin ve Irmak ile de gurur duyuyoruz. Sporcularımızı ve emeği geçenleri yürekten kutluyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi. 
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER