SİTE SAĞ REKLAM ALANI

LM WİND POWER, BERGAMA BELEDİYESPOR KULÜBÜNE SPONSOR OLUYOR

LM Wind Power'ın Bergama'da bulunan rüzgâr türbini kanadı üretim tesisi, belediyenin spor kulübüyle sponsorluk anlaşması imzaladı.

15 Mart 2019 13:17 spor 329
LM WİND POWER, BERGAMA BELEDİYESPOR KULÜBÜNE SPONSOR OLUYOR
LM Wind Power, Bergama'nın Belediyespor takımının ana sponsoru olacak

Tesis, spor kulübünün etkinliklerini desteklerken; tesisin düzenleyeceği etkinliklere de spor kulübü katılım gösterecek.

7 Mart 2019 İzmir -TÜRKİYE - GE Yenilenebilir Enerji bünyesinde faaliyet gösteren LM Wind Power şirketi, Bergama Belediyesi'nin spor kulübünün ana sponsoru olmak için anlaşma imzaladı.

70 metreye kadar uzunluktaki rüzgâr türbini kanatlarını üreten Bergama'daki LM Wind Power tesisi, Belediyespor kulübünün spor etkinlikleri düzenlemesi ve gençlere yönelik tüm spor dallarının teşviki konusunda destek verecek.

LM Wind Power Bergama Fabrika Direktörü Ozan Mamay, "Belediyenin spor kulübünü desteklemekten ve Bergama halkıyla daha fazla etkileşimde olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bugün, yüzde 26'sı kadın olmak üzere 450 kişiyi istihdam ediyoruz ve çalışanlarımızın yüzde 90'ından fazlası Bergama bölgesinin vatandaşı. Bu yetenekli, kendini adamış insanlar işimizin temelini oluşturuyor ve toplumumuza olan borcumuzu ödemek için gerek zaman gerek kaynak ayırmamız bizim için önemli.”

Bergama Belediyespor, çok çeşitli spor tesisleri sunan, insanları çeşitli spor dallarındaki kurslarla eğiten ve bisiklet turları veya Twin Town Olimpiyatları gibi düzenli ulusal ve uluslararası spor etkinlikleri düzenleyen bir spor kulübü olarak faaliyet göstermektedir.

Bergama Belediye Başkanı, Mehmet Gönenç, "Spor; sağlıklı, üretken, sosyal ve paylaşan bir neslin en önemli parçalarından biridir. LM Wind Power, şehrimizdeki önemli fabrikalardan birisi ve gençlerin spora olan ilgisini artırmak amacıyla Bergama Belediyespor'un çalışmalarını destekledikleri için mutluyuz” dedi.

GE Yenilenebilir Enerji bünyesinde faaliyet gösteren LM Wind Power şirketi, Temmuz 2017'de Bergama kanat fabrikasını resmen açtı. Bergama fabrikası, şirketin; müşterilere yakın mesafede fabrikalar açma, bulunduğu çevredeki topluluklar için iş imkânları yaratma ve rüzgâr enerjisinin büyüdüğü pazarlarda şirketin genişleyen küresel varlığını temsil ediyor. Türkiye'de rüzgâr kaynakları çoğunlukla ülkenin batı bölümünde yer alması, Bergama'yı rüzgâr enerjisi pazarına hizmet etmek için ideal bir lokasyon haline getiriyor.

LM Wind Power Hakkında
GE Yenilenebilir Enerji bünyesinde faaliyet gösteren LM Wind Power şirketi; Brezilya, Kanada, Çin, Danimarka, Hindistan, Polonya, İspanya, Fransa, Türkiye ve ABD'deki kanat fabrikalarını kapsayan bir küresel üretim ayak izi ile rüzgâr türbinleri için rotor kanatlarının tasarımcısı ve üreticisidir. Şirket, 1978'den bu yana 205.000'den fazla kanat üretmiştir ve bu kapasite, yılda 93 GW kurulu güce ve 189 milyon ton CO2 azalımına karşılık gelir.

Daha fazla bilgi için www.lmwindpower.com adresini ziyaret edin veya @lmwindpower twitter hesabını takip edin

GE Türkiye Hakkında
Türkiye'deki yatırımlarına 1948 yılında başlayan General Electric, güçlü ortaklıklar kurarak büyümekte, teknoloji ve yerel inovasyona yatırım yapmakta; enerji üretimi ve iletimi, enerji verimliliği, sağlık ve ulaşım gibi konularda ülkemizin ihtiyaçlarına çözümler sunmaktadır. GE Türkiye, İstanbul'da yer alan merkez ofisi ile birlikte ülke genelinde beş şehirde 9 tesise ve yaklaşık 2.300 çalışana sahiptir.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER