SİTE SAĞ REKLAM ALANI

MERT DOĞAN'DAN BİR BAŞARI DAHA

Muğla'nın Bodrum ilçesinde düzenlenen Atatürk Kupası Yelken Yarışları sona erdi. Aliağalı Mert Doğan yarışlardan Türkiye üçüncülüğü ile döndü.

27 Kasım 2018 13:08 spor 271
MERT DOĞAN'DAN BİR BAŞARI DAHA
Aliağalı Mert Doğan'ında Junior Optimist kategorisinde yarışarak Türkiye üçüncülüğünü kazandığı Atatürk Yelken Yarışları sona erdi. Bodrum2da gerçekleşen yarışlarda Foça Yelken ve İhtisas Spor Klübünde 2 yıldır Yelken Sporu ile profesyonel olarak uğraşan Aliağa Gazi Ortaokulu 5-C sınıfı Öğrencisi Mert DOĞAN, Junior Optimist kategorisinde üçüncülük madalyasını kazandı.
Antrenörü Emrah Taşlı ile birlikte yarışlara hazırlanan Doğan Aliağa'yı Türkiye'de temsil etmeye devam ediyor. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER