SİTE SAĞ REKLAM ALANI

TAÇLANAN BAŞARI KAYMAKAMLA PAYLAŞILDI

"Taçlanan Başarılar" ödüllerinden birine layık görülen minik sporcu Kaan Yüksel Foça Kaymakamı Ali Çetin'i ziyaret etti.

23 Mayıs 2018 18:15 spor 124
TAÇLANAN BAŞARI KAYMAKAMLA PAYLAŞILDI
Ulusal ve Uluslar arası turnuva ve şampiyonalarda kazandığı madalyalarla İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün   "Taçlanan Başarılar" ödüllerinden birine layık görülen minik sporcu Kaan Yüksel Foça Kaymakamı Ali Çetin'i ziyaret etti.

Reha Midilli ilkokulu 3.sınıf öğrencisi 9 yaşındaki Kaan Yüksel'in ödülünü Kaymakam Çetin'e takdim ettiği ziyarette antrenörü ve babası Kudret Yüksel, okul müdürü Ahmet Bakır, Milli Eğitim Müdürü Yüksel Akar'da hazır bulundu. İlçeye bir AB Projesi kapsamında gelen ve ziyaret sırasında kaymakamlıkta bulunan İspanya, Finlandiya, Polonya ve İrlandalı öğretmenlerde Kaan Yüksel'e büyük ilgi gösterdiler.

Kaan Yüksel'in başarılarıyla gurur duyduklarını belirten Kaymakam Çetin çocuklara ve gençlere destek olmaya devam edeceklerini söyledi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER