SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

Trampolin cimnastiğe Bornova damgası

Bornova Belediyesporlu cimnastikçiler, Trampolin Cimnastik Federasyon Kupası Türkiye Şampiyonası'nda önemli dereceler elde etti.

26 Ekim 2018 12:07 spor 145
Trampolin cimnastiğe Bornova damgası
Bolu'da düzenlenen Trampolin Cimnastik Federasyon Kupası Türkiye Şampiyonası'nda Bornova Belediyespor rüzgarı esti. Yeşil-beyazlı sporcular, 19-21 Ekim tarihleri arasında gerçekleşen şampiyonada önemli dereceler elde etti.

17/21 yaş kızlar kategorisinde Ece Ceylan Türkiye Şampiyonu olurken, bir madalya da 13-14 yaş kızlar kategorisinde geldi. Sıla Karakuş, Türkiye 3. sü oldu. 17/21 yaş kategorisinde Burçin Tulgar ile 10-12 yaş kategorisinde Yaren Gül ise Türkiye 4. lüğünü elde etti. Şampiyona'da Bornova Belediyesi adına yarışan diğer sporcular Nazlı Taş, Öykü Ozhan, Yaren Cesur ve Aylin Ateş de elde ettikleri dereceler ile önümüzdeki yarışmalar için umut verdi.

Spor altyapısına yatırım

Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, sporcularının elde ettikleri başarılar ile gurur duyduklarını söyledi. Bornova Belediyesi olarak özellikle amatör branşlara destek olduklarını vurgulayan Başkan Atila, "Amacımız özellikle çocuklar ve gençler öncelikli olmak üzere daha fazla insanımıza spor yaptırmak. Bu nedenle pek çok branşta spor kursu düzenliyor, ilçenin dört bir

yanını spor tesisleri ile donatıyor. Bornova Belediyespor çatısı altındaki lisanslı sporcularımızın elde ettiği başarılar ise bize gurur verdiği kadar, motive de ediyor. Tüm sporcularımızı kutluyorum” dedi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER