SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

YELKENDE HEYECAN 420 VE RÜZGAR SÖRFÜ SINIFLARI İLE DEVAM EDİYOR

Spor Toto ve Didim Belediyesi'nin destekleriyle Didim Altınkum'da düzenlenen turnuva devam ediyor.

23 Mayıs 2018 19:00 spor 328
YELKENDE HEYECAN 420 VE RÜZGAR SÖRFÜ SINIFLARI İLE DEVAM EDİYOR
Didim Yat ve Yelken Kulübü ev sahipliğinde, Spor Toto ve Didim Belediyesi'nin destekleriyle Didim Altınkum'da düzenlenen Türkiye Yelken Federasyonu Türkiye Şampiyonası'nın ikinci haftasında heyecan 420 ve Rüzgar sörfü sınıflarıyla devam ediyor.

TYF Türkiye Şampiyonası'nın ikinci haftasında 420 sınıfında 8 kulüpten 42 sporcu, Techno 293 sınıfında 9 kulüpten 77 sporcu, RS:X sınıfında 8 kulüpten 17 sporcu ve RS:One sınıfında 4 kulüpten 6 sporcu kupaya uzanmak için yarışıyor.

Türkiye Yelken Federasyonu Başkanı Özlem Akdurak “Optimist ve Laser sınıflarında kıyasıya bir rekabetin yaşandığı çok güzel bir haftayı geride bıraktık. İkinci haftada da aynı heyecanın 420 ve Rüzgar Sörfü sınıflarında yaşanacağına eminim. Tüm sporcularımıza, antrenörlerimize ve takımlarımıza başarılar diliyorum” dedi.

TYF Türkiye Şampiyonası Cumartesi günü düzenlenecek ödül töreni ile sona erecek…
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER