SİTE SAĞ REKLAM ALANI

IPHONE'UNU KIRDI, SAMSUNGA GEÇTİ

Erdoğan'ın çağrısı üzerine mevcut İphone telefonunu kırarak Samsung marka yeni bir cep telefonu aldı.

14 Ağustos 2018 17:29 teknoloji 1551
IPHONE'UNU KIRDI, SAMSUNGA GEÇTİ
GAZETE POYRAZ - Aliağalı işadamı Ömer Ellialtı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısı üzerine mevcut İphone telefonunu kırarak Samsung marka yeni bir cep telefonu aldı.
Dövizdeki artış ve Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump'un Türkiye ile ilgili aldığı yaptırım kararları üzerine Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısına uyduğunu söyleyen Ellialtı, "Cumhurbaşkanımızın çağrısı üzerine, bundan sonra Amerikan malı ürün kullanmayacağım. O yüzden kullandığım telefonu kırmaya karar verdim ve yerine Samsung marka bir telefon alacağım” dedi.
Eylemi sırasında civardaki vatandaşlardan da destek gören Ömer Ellialtı, kırık İphone'u bayiye teslim ederek yeni telefonunu aldı.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER