SİTE SAĞ REKLAM ALANI

Korunma Teknolojileri tırı Aliağa'da

Gezici sergi salonu Aliağa'ya geldi.

20 Nisan 2019 14:38 teknoloji 8664
Korunma Teknolojileri tırı Aliağa'da
İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Araştırma Derneği (İSGARD) ile Draeger Safety Korunma Teknolojileri'nin birlikte organize ettiği gezici sergi salonu Aliağa'ya geldi. 
İş sağlığı ve güvenliği çözümlerine katkı sunmak için; 2019 Avrupa turu kapsamında İş Sağlığı ve Güvenliği çözümleri ile donatılmış gezici sergi salonu, yenilikçi iş güvenliği çözümleri ile Aliağa'ya geldi. İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Araştırma Derneği (İSGARD) yönetim kuruları üyelerinin de katılım gösterdiği etkinlik, Demokrasi Meydanı'nda yoğun ilgiyle karşılandı. Etkinlik hakkında konuşan Draeger Türkiye Ege Bölge Müdürü Ferhat Arslan, "Road Show Pazartesi günü Ege Bölgesi'ne giriş yaptı. Aliağa Bölgesi'nde ilk durağımız Tüpraş oldu. Burada eğitimlerimize yaklaşık 300 kişilik bir katılım oldu. Ürünlerimizi iş yerlerinde kullanan kullanıcılara özel part eğitimler de yaptık. Star Rafinerisi'nin İş güvenliği ve teknik emniyet bölümü çalışanlarına sunumlar dizayn ettik. Sabit gaz algılama sistemlerinden bahsedildi. Bugün Demokrasi Meydanı'nda olmamız rafinerilerin dışındaki fabrikalarda, demir çelik ve gemi söküm sektörü gibi çalışanlarının da bizden haberdar olmasını sağlıyor. ISGARD üyeleri ile birlikte tırımızdaki ürünleri gösterip ihtiyaçları olan eğitimleri de onlara sunuyoruz.” İfadelerini kullandı. İSGARD Yönetim Kurulu Başkanı Mutlu Baykal, " Aliağa'da İş Sağlığı ve Güvenliği alanında farkındalık yaratmak amacıyla çıktığımız bu yolda dernek üyelerimizle birlikte çalışıyoruz. Bugün Draeger Safety Korunma Teknolojileri gezici sergi tırını Aliağa'da Demokrasi Meydanı'nda ağırladık. İşçilerin korunma teknolojilerinden haberdar olması bizim için çok önemli. Bu anlamda Draeger personeli de gerekli tanıtım ve açıklamalarıyla bilgi almak isteyen işçileri bilgilendirdi. Katılımdan memnunuz.” Şeklinde konuştu.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER