SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

Aşk ile çalışıyoruz

Menderes'te Sendika Müjdesi

01 Mart 2018 00:37 yerel 378
Aşk ile çalışıyoruz
Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu, belediye personeliyle buluşma toplantısının ilkini gerçekleştirdi. Başkan Soylu, toplantıda tüm personelin sendikalı olacağını da müjdeledi.

Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu, belediyede memur ve işçi statüsünde ki çalışma arkadaşlarıyla buluşma toplantısı düzenledi. İlki gerçekleşen toplantıda sendika müjdesi yaşandı.

Aşk ile çalışıyoruz

Toplantıyla ilgili bilgi veren Başkan Soylu, “ Birlik ve beraberlik içerisinde Menderes'in gelişimine, değişimine imza attığımız çalışma arkadaşlarımızla buluşma toplantımızın ilkini gerçekleştirdik. Onların istek, talep ve önerilerini dinledik. Menderes için neler yaptığımızı ve yapacağımızı konuştuk. Çalışma arkadaşlarımızla her Cuma günü bir araya gelmeye devam edeceğiz. Menderes için tüm ekip arkadaşlarımla birlikte aşk ile sevda ile çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Herkes sendikalı olacak

Konuşmasında sendika müjdesi de veren Başkan Soylu, “ Memurlar ve kadrolu işçiler gibi taşeron işçilerimizin de kadroya geçişlerinin ardından sendikalı olmaları için gereken işlemleri gerçekleştireceğiz. Onların da sendikal haklarını vereceğim. Çünkü Menderes bugün gıptayla gösteriliyorsa, herkesin konuştuğu yer haline geldiyse bunu tüm çalışma arkadaşlarımızla birlikte başardık. Bu payda hakkı olan tüm çalışma arkadaşlarımın da sendikal haklarını vermek bizim boynumuzun borcu” diye konuştu.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER