SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ASKER UĞURLAMASI

İl Başkanımızın hayır dualarını alan gençlerimizi peygamber ocağına yollarken kültürümüze uygun bir biçimde kınalar yakıldı. Ayrıca programımızda şehitlerimizin ruhuna mevlid-i şerifler ve dualar okund

09 Şubat 2020 16:08 yerel 128
ASKER UĞURLAMASI
08.02 2020 tarihinde İYİ Parti İzmir İl Başkanlığımızda İYİ Parti İzmir Gençlik Kolları teşkilatından gençlerimizi , İl Başkanımız Hüsmen KIRKPINAR ve Tire Belediye Başkanımız Salih Atakan DURAN'ın katılımlarıyla, vatani görevlerini ifa etmeleri için askere uğurladık.

İl Başkanımızın hayır dualarını alan gençlerimizi peygamber ocağına yollarken kültürümüze uygun bir biçimde kınalar yakıldı. Ayrıca programımızda şehitlerimizin ruhuna mevlid-i şerifler ve dualar okundu.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER