SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

MHP ASENALARINDAN ZİYARET

MHP Ödemiş İlçe Teşkilatı Kadın Kolları yönetimi,Ödemiş Kaymakamı Celil Ateşoğlu ve Ödemiş İlçe Emniyet Müdürü Fatih Kiremitçi 'yi makamlarında ziyarette bulundular

22 Şubat 2018 00:54 yerel 495
MHP ASENALARINDAN ZİYARET
MHP Ödemiş İlçe Teşkilatı Kadın Kolları yönetimi,Ödemiş Kaymakamı Celil Ateşoğlu ve Ödemiş İlçe Emniyet Müdürü Fatih Kiremitçi 'yi makamlarında ziyarette bulundular.

Ödemiş Belediyesinin MHP'li Meclis üyesi Derya Coşkun,MHP Ödemiş Teşkilatı Kadın Kolları Başkanı Eda Tulgar ve kadın kolları yönetim kurulu üyeleri Ateşoğlu ve Kiremitçi ile görüş alışverişinde bulunarak MHP teşkilatının çalışmalarıyla ilgili bilgi verdiler.

MHP Ödemiş Teşkilatı Kadın Kolları Başkanı Eda Tulgar ; " Yeni görev süremizdeki ilk resmi ziyaretimizi sayın kaymakamımıza ve emniyet müdürümüze yapmak istedik. Bizi kabul ettikleri ve iyi dileklerde bulundukları için kendilerine çok teşekkür ederiz. Kaymakamımız ve Emniyet Müdürümüze ilçemizde yaptıkları başarılı çalışmalar için teşekkür ediyoruz”dedi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER