ATATÜRK ORTAOKULU AB'YE GİRDİ

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

17 Mart 2019 11:33 aliaga 1435
ATATÜRK ORTAOKULU AB'YE GİRDİ
Atatürk Ortaokulu yapmış olduğu çalışmalar neticesinde Avrupa Birliğinin en seçkin kurumlarına verilen etwinning okulu ünvanı ile ödüllendirildi. Uzun yılların emek ve çalışmaların sonucunda Atatürk Ortaokulu Avrupa'daki en seçkin 1004 okulun arasına girdi.  eTwinning Okulları, kendi bölgelerinde lider olarak tanınmakta ve aşağıda yer alan konulardaki uzmanlıklarını başkalarına aktarıyor.
Bu ünvanı kazanan okullar dijital uygulamalar ile eğitimi zenginleştiriyor. E-Güvenlik uygulamaları ile öğrencileri koruyor. Pedagojiye yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımlar ile öğrencilerin akademik başarısını geliştirip, personelinin sürekli mesleki gelişimini destekliyor. 
eTwinning Okulu olmak; okulların vatandaşlık, kültürel farkındalık ve dijital yetkinliğin desteklenmesi konusunda uyguladığı yenilikçi çalışmaların tanınmasını sağlıyor. Ayrıca, okulların; kendi okulları, yerel toplulukları ve ülkeleri içinde ve ötesinde bir işbirliği kültürü geliştirmek için yaptıkları çalışmaları da kabul ediyor.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER