ÇOCUKLAR İÇİN EMEK VE DEMOKRASİ ŞENLİĞİ

Aliağalı çocuklar Emek ve Demokrasi Şenliğinde şarkılara eşlik etti, tiyatro ve masallar ile doyasıya eğlendi.

10 Temmuz 2019 12:22 aliaga 678
ÇOCUKLAR İÇİN EMEK VE DEMOKRASİ ŞENLİĞİ
Aliağa Emek ve Demokrasi Platform'unun çocuklar için düzenlediği Emek ve Demokrasi Şenliği'nde çocuklar Şubadap Çocuk Şarkılarına hem eşlik etti hem de dans ederek eğlendi. 
Aliağa Emek ve Demokrasi Platformu'nun davetiyle Demokrasi Meydanı'nda çocuklar için bir demokrasi şenliği düzenlendi. Akşam saatlerinde başlayan etkinlikte Şubadap Çocuk Korosu, Duvara Karşı Tiyatro Topluluğu ve Moyo Masal Tiyatrosu çocuklar için çalıp, söyledi. Tahta bacağın çocukların ilgisini topladığı şenlikte Moyo masal Tiyatrosunun anlattığı masalda çocuklar birlikteliğin dayanışmanın önemini öğrendi. Şubadap Çocuk Şarkılarına eşlik eden çocuklar ve aileleri Aliağa Demokrasi Meydanı'nda direnen Aliağa Belediye işçileriyle birlikte renkli bir akşam geçirdi. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER