EMNİYETTEN KONTROLLÜ PATLATMA UYARISI

Aliağa İlçe Emniyet Müdürlüğü Menemen-Aliağa-Çandarlı Otoyolu Projesi inşaatında yapılacak kontrollü patlatma için vatandaşları uyardı.

24 Ocak 2019 17:48 aliaga 19664
EMNİYETTEN KONTROLLÜ PATLATMA UYARISI
Aliağa İlçe Emniyet Müdürlüğü 27 Ocak Pazar günü 09.00-10.00 saatleri arasında Menemen-Aliağa-Çandarlı Otoyolu Projesi kapsamında "Aliağa bağlantı kolu”nda patlatma faaliyeti olacağını duyurdu. Vatandaşları önceden uyaran Emniyet Müdürlüğü "Menemen-Aliağa-Çandarlı Otoyolu projesi kapsamında 27 Ocak Pazar günü sabah 09.00-10.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek kontrollü patlatma işleminden dolayı çevre ve trafik güvenliğinin sağlanması amacıyla İzmir-Çanakkale Yolu'nun çift yönlü olarak kısa süreliğine trafiğe kapatılacaktır. Vatandaşlarımızın bilgisine arz ederiz” dedi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER