Engelliler Haftası Aliağa'da kutlanacak.

Engelliler Haftası Aliağa'da bir dizi etkinlikle kutlanacak.

28 Kasım 2019 17:49 aliaga 1377
Engelliler Haftası Aliağa'da kutlanacak.
Engelliler Haftası Aliağa'da bir dizi etkinlikle kutlanacak. 1 Aralık Pazar Günü Engelsiz Cafe Park'ta saat 14,00'te Türkiye çapında daha önce 41 adet Atatürk Çocukları Kütüphanesi açmış olan "kitap baba” lakaplı Mesut Tim'in girişimleriyle hayata geçirilen 42. Atatürk çocukları kütüphanesi açılışı ile başlayacak etkinliklerde daha sonra saygı duruşu ve istiklal Marşı'nın okunmasının ardından çeşitli şair ve yazarlar tarafından şiirler seslendirilecek. Pazar günü etkinlikleri Engelsiz Mehteran Takımı gösterisi ile son bulacak.
3 Aralık Dünya Engelliler Günü için düzenlenecek resmi törenler ise saat 10,00'da Cumhuriyet Meydanı'nda Atatürk Heykeli'ne çelenk koyma merasimi ile başlayacak. Saygı duruşu ve İstiklal marşı'nın ardından Engelsiz Cafe'de düzenlenecek kahvaltıya geçilecek. Etkinlik, aynı yerde gerçekleştirilecek Engelliler tavla turnuvası ve müzik, oyun eğlence şöleni ile son bulacak.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER