TÜPRAŞ'TA YHK KARARINI AÇIKLADI

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

01 Temmuz 2019 18:48 aliaga 9807
TÜPRAŞ'TA YHK KARARINI AÇIKLADI
Yüksek Hakem Kurulu'na giden TÜPRAŞ sözleşmesinde karar açıklandı
TÜPRAŞ işvereni KOÇ Holding'in değiştirilmesini talep ettiği ve işçilerin temsilcisi Petrol-İş'in reddettiği üç madde üzerinde karar veren Yüksek Hakem Kurulu sözleşme süresini 3 yıla çıkarıp, mazeret izinlerini amir onayıyla sekiz günde bırakırken, vardiya sisteminin değişmesine karar verdi. Zam oranı ise beklentilerin altında kalarak %6 olarak belirlendi. 
Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz... 
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER