Yeniden Refah Partisi Aliağa İlçe Kongresi yapıldı

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

01 Aralık 2019 15:31 aliaga 1438
Yeniden Refah Partisi Aliağa İlçe Kongresi yapıldı
Yeniden Refah Partisi Aliağa İlçe Başkanlığı Birinci Olağan Kongresi tamamlandı.
Aliağa Belediyesi Meclis Salonu'nda yapılan kongrede Hüseyin Bıçakçı İlçe Başkanı olarak seçildi.
Yapılan oylama neticesinde ilçe yönetimi ise şu isimlerden oluştu:
Anıl Mehmet Şen, Cem Karaca, Cemil Kılmaz, Ercan Tezcan, Erhan Erdal, Erhan Şimşir, Ferdi Durmuş, Hasan Ceylan, Hüseyin Eryılmaz, Muhammed Ali Öz, Mustafa Haktan Öztürk, Ramazan Kılıç, Soner Demirel, Ümit Ertem, Yusuf Ceylan.
Yeniden Refah Partisi Aliağa İlçe Başkanlığı İl Delege Listesi ise Adil Güveli, Anıl Mehmet Şen, Celal Yiğit, Cemil Yılmaz, Fatih Dinç, Hasan Ceylan, Hüseyin Bıçakçı, Kadri Bıçakçı, Muhammed Ali ÖZ, Ramazan Yiğit, Soner Demirel, Ümit Ertem ve Yusuf Ceylan olarak belirlendi.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER