ALİAĞA AK PARTİ YENİ YÖNETİMİ AÇIKLANDI

AK Parti Aliağa İlçe Başkanlığı görevine atanan Hamdi Erdem, partinin yeni ilçe yönetimi açıkladı.

10 Aralık 2019 14:01 guncel 624
ALİAĞA AK PARTİ YENİ YÖNETİMİ AÇIKLANDI
AK Parti Aliağa İlçe Başkanlığı görevine atanan Hamdi Erdem, partinin yeni ilçe yönetimi açıkladı.
AK Parti Aliağa İlçe Başkanı Hamdi Erdem, düzenlediği basın toplantısında partinin yeni ilçe yönetimi açıkladı. Parti ilçe binasında gerçekleştirilen basın toplantısında Hamdi Erdem'in yanı sıra yeni yönetim kurulu üyeleri de hazır bulundu. Yönetim kurulu listesinin 20 kişi asil, 10 kişi yedek üyeden oluştuğunu ifade eden Erdem, "100 bin kişinin yaşadığı Aliağa'mızda 10 bin üyesi olan AK Partimizi bu 20-30 kişiye sığdırmak mümkün değil. Biz Aliağa olarak büyük bir yönetimiz. 40 gündür beraber çalışmış olduğumuz kadın kolları ve gençlik kollarımız bizi burada yalnız bırakmadılar. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra da yönetim kurulumuzla bir an önce çalışmalarımıza hızlı bir şekilde devam edeceğiz.” diye konuştu.
Toplantıda kendisine sorulan sorulara da cevap veren İlçe Başkanı Hamdi Erdem şu cümleleri kullandı:
"Biz Yönetim kurulunu kurarken zorlandık ama zorlanmamız Aliağa'da partimizin mensubu birbirinden değerli 10 bin kişinin olmasından kaynaklanıyor. Bu kadar geniş ailemizi tüzük gereği 30 kişiye indirgemek hakikaten zor olur. Ancak bizler ve Aliağa'lı partililerimiz yönetimi hep birlikte gerçekleştireceğiz Ayın 14 ünde tespit edeceğimiz delege isimlerini de şimdiye kadar İl Yönetiminde yer almış ve İlçe ana kademede görev yapmış arkadaşlarımızdan oluşturacağız. Biz önümüzdeki kongreyi hedef almıyoruz bize verilen görevi süremiz ne kadar olursa olsun layıkı ile yerine getirmekle yükümlüyüz. Bu gün var olanlarımız yarın olmayabilirler ama aşk ve şevkle partimiz adına çalışmaya devam ederiz”.
AK Parti Aliağa İlçe Yönetimi şu isimlerden oluştu:
Yönetim Kurulu Asil Üyeler: Hamdi Erdem, Halis Tok, Mehmet Emin Aydın, Cihan Gidici, Yavuz Yüksel, Ömer Sarı, Ertunga Günder, Bircan Gökçe, Bedrettin Yaşar Demir, Tülay Ünal, Bülent Ateşçi, Zülküf Koçoğlu, Özlem Keleşoğlu, Ferit Akınç, Erdal Önal, Tanju Öge, Hayrullah Genç, Kerim Taşçı, Fatih Bozduman, Oğuzhan Yaver
Yönetim Kurulu Yedek Üyeler: Yunus Özdoğan, Uğur Tural, Mehmet Seven, Selvi Gülcan, Mehmet Fatih Işık, Rahime Alkan, Mehtap Akgül, Kezban Doğanyılmaz, Gürhan Çavgalar, Melis Bakar
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER