Başkan Hakan Koştu Bergama Belediyespor antremanı izledi

Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu, Bal Ligi 8. Grup'ta 28 puanla liderliğini koruyan Bergama Belediyespor'un antremanını izledi.

29 Kasım 2019 11:06 guncel 304
Başkan Hakan Koştu Bergama Belediyespor antremanı izledi
Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu, Bal Ligi 8. Grup'ta 28 puanla liderliğini koruyan Bergama Belediyespor'un antremanını izledi. Sporculara başarılar diledi. Bergama Belediyespor 01 Aralık Pazar günü saat 14.00'de kendi sahasında Ayvalıkgücü Belelediyespor ile oynayacağı müsabaka öncesi galip gelmek için hazırlıklarını sürdürüyor.

Antreman sahasına giden Belediye Başkanı ve Kulüp Onursal Başkanı Hakan Koştu'yu teknik direktör Hakan Şapçı, yönetim kurulu üyeleri ve sporcular karşıladı. Sporculara başarılar dileyen Başkan Koştu, kulübün antreman sahası ve tesislerinde de incelemelerde bulundu.

Bergama Belediyesporu grubunda liderliğini sürdürmesinden dolayı kutlayan Başkan Koştu, "Bu başarıda emeği olan sporcularımızı, teknik kadromuzu, yönetim kurulumuzu ve kulüp çalışanlarımızı kutluyorum. Hedefimiz şampiyonluğu alarak Bergama Belediyesporumuzu hak ettiği noktaya taşımak" dedi. Sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyaret, kulüpte gelenek haline gelen baklava ikramı ile son buldu.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER