Başkan Koştu çarşı-pazarda vatandaşları dinledi

Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu, Yenikent Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi.

28 Kasım 2019 12:31 guncel 329
Başkan Koştu çarşı-pazarda vatandaşları dinledi
Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu, Yenikent Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi. Belediyenin yaptığı çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Koştu, vatandaşların talep ve isteklerini dinledi.

SEMT PAZARINDA ALIŞ-VERİŞ DUA GELENEĞİ İLE BAŞLADI

Yenikent Mahallesi'nde Pazarcı esnafının ve vatandaşların elini sıkan hal ve hatırlarını soran Başkan Koştu, pazarın açılışında gelenek haline gelen dualı alış-veriş açılışına katıldı. Pazarcı esnafı ve vatandaşlarla birlikte hayırlı ve bereketli bir alış-veriş olması için hoparlörden yapılan duaya 'Amin' denildi.

TOPLANTIDA BELEDİYE MÜDÜRLERİ DE HAZIR BULUNDU

Semt pazarında alış-verişin başlamasının ardından Belediye Başkanı Hakan Koştu, öneri ve istekleri dinlemek üzere vatandaşlarla bir araya geldi. Halk toplantısında Belediyenin Temizlik İşleri, Park Bahçeler, Fen İşleri, Muhtarlık Birimi, Sosyal hizmetler ve Zabıta Müdürlüğü yetkilileri ve çalışanları da hazır bulundu. Öneri ve isteklerin daha süratli yapılması için gerekli notlarını alıp, vatandaşlara bilgi verdiler.

ÖĞRETMENLER "İLK DEFA BİR BAŞKAN ZİYARETİMİZE GELDİ"

Toplantının ardından beraberindekilerle Yenikent Ortaokulu'na geçen Başkan Koştu, burada öğrencilere kalem hediye etti. Daha sonra öğretmenlerle bir araya gelen Başkan Koştu, okul için dile getirilen önerileri dinledi. İlk defa bir Belediye Başkanı tarafından okulda ziyaret edildiklerini söylen öğretmenler, memnuniyetlerini dile getirdiler. Öğretmenler gününü kutlayarak konuşmasına başlayan Belediye Başkanı Koştu, "Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın eğitim ve öğretimleri için belediye olarak elimizden gelen desteği her zaman vermeye hazırız” dedi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER