…VE ALİAĞA ÖZCAN DURMAZ

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

16 Ocak 2019 15:00 guncel 17560
…VE ALİAĞA ÖZCAN DURMAZ
CHP'nin bugün yapılan MYK toplantısında İzmir'in kaybedilen beş ilçesi görüşülerek belirlenen isimler PM toplantısında oylandı. Buna göre, tek isim olarak PM'ye getirilen Özcan Durmaz, CHP Aliağa Belediye Başkan Adayı oldu.

"BÜYÜK ONUR”
Adaylığının belirlenmesinin ardından sıcağı sıcağına duygu ve düşüncelerini sorduğumuz CHP Aliağa Belediye Başkan Adayı Özcan Durmaz "Beni bu onurlu göreve layık gören partime çok teşekkür ediyorum. Onurlu ve zorlu bir görev aldım, bu görevin hakkını vereceğimin sözünü veriyorum. Bu güne kadar bize inanan ve desteğini esirgemeyen partililerimizin ve hemşerilerimizin yüzünü kara çıkarmayacağız. 2014'te kaybettiğimiz Aliağa'yı yeniden kazanacağız. İlçemizi demokratik, şeffaf yönetim anlayışıyla, adil ve dürüst bir belediyecilikle buluşturacağız, hep birlikte 'Martın sonunda bahar'ı yaşayacağız. Bu kararın ve çıkacağımız yolun başta Aliağamız olmak üzere, tüm bölgemize ve hemşerilerimize hayırlı olmasını diliyorum. Hemşerilerimiz takdir ederek görev verirlerse Aliağamız için en iyisini, birlikte ve ortak akılla hayata geçireceğiz. Bize destek veren vermeyen tüm hemşerilerimizi kucaklayacağım, tüm Aliağalı hemşerilerimizin belediye başkanı olacağım. Aliağayı barışın, huzurun ve dayanışmanın başkenti yapacağız.” şeklinde konuştu.

"NİHAYET O GÜN GELDİ”
Konuyla ilgili görüş aldığımız CHP Aliağa İlçe Başkanı Gülsen Ustaoğlu Cirit "Uzun bir süredir Belediye başkan adayımızı belirlenmesini bekliyorduk. Nihayet o gün geldi. 2,5 aydır bütün aday adaylarımiz partimizi belediye başkanlığında en iyi temsil edeceklerine olan inançları ile büyük bir özveriyle çalışıp Aliağa halkı ile kucaklaştılar. Birbirinden değerli aday adaylarımızdan birisi, sayın Özcan Durmaz Aliağa Belediye Baskan adayı olarak açıklandı. Artık parti örgütü olarak hepimiz adayımız için çalışıp Aliağa ilçemizi yeniden sosyal belediyecilik ile tanıştıracağız. Şimdiden hepinize kolay gelsin ve Aliağa'mız için hayırlı olsun.” dedi.


Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER