ALİAĞA BELEDİYESİ EĞİTİM KURUMLARINA DESTEĞİNİ SÜRDÜRÜYOR

Aliağa Belediyesi, eğitim kurumlarına verdiği desteği sürdürüyor.

02 Eylül 2019 18:25 gundem 2351
ALİAĞA BELEDİYESİ EĞİTİM KURUMLARINA DESTEĞİNİ SÜRDÜRÜYOR
Aliağa Belediyesi, eğitim kurumlarına verdiği desteği sürdürüyor. Park, bahçe ve temizlik konusunda eğitim kurumlarına destek veren Aliağa Belediyesi, 2019/2020 eğitim öğretim yılının başlamasına kısa bir süre kala okul bahçeleri ile çevresini tertemiz bir görüme kavuşturmak için kolları sıvadı.
Daha temiz ve daha yaşanılabilir bir Aliağa için kent genelindeki temizlik çalışmalarını aralıksız sürdüren Aliağa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, yürüttüğü rutin temizlik çalışmalarının yanı sıra eğitim kurumlarına desteklerini devam ettiriyor. Çocukların daha sağlıklı ve temiz bir ortamda eğitim almalarını hedefleyen Aliağa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü bu kapsamda okulların açılmasına kısa bir süre kala eğitim kurumlarının bahçelerinde ve çevrelerinde temizlik yapıyor.
Kentteki tüm okul bahçelerinin tertemiz bir hale gelmesi için mahalle mahalle ekiplere ayrılan müdürlük personeli; cam, pet şişe, naylon gibi kirlilik oluşturan atıkları detay bir şekilde topluyor. Eğitim kurumlarına desteğini sürdürecek olan Aliağa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, eğitim yılı süresince temizlik çalışmalarını da periyodik olarak yapacak. 
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER