DOĞRUER'DEN KINIKLILARA TÜRK BAYRAĞI

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

15 Ekim 2019 13:26 gundem 557
DOĞRUER'DEN KINIKLILARA TÜRK BAYRAĞI
Kınık Belediye Başkanlığı Suriye'nin kuzeyinde devam eden Barış Pınarı harekatına destek amacıyla ilçede bulunan iş yerlerine Türk Bayrağı dağıttı.
Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer yaptığı açıklamada 'Ordumuz şu anda Suriye'nin kuzeyinde yuvalanan PYD, PKK,ve İŞİD terör örgütü mensuplarını bertaraf etmek ve buralarda barışın sağlanması için başarılı bir operasyon yürütüyor. Bizler de onlara destek vermek amacıyla ve yanlarında olduğumuzu belirtmek için esnafımıza Türk Bayrağı dağıttık. Tüm vatandaşlarımıza ev ve iş yerlerine Türk Bayrağı asmaya davet ediyorum. Bu düşüncelerle operasyonda görev alan kahraman Mehmetçiklerimize başarılar diler, destek veren Kınık halkına teşekkür ederim'dedi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER