KIZILAY KARŞIYAKA'DAN VEFA DESTEĞİ

Türk Kızılay'ı sokağa çıkamayan 65 yaş üstü vatandaşlara Vefa Desteği Kapsamında yardım ediyor.

25 Mart 2020 13:17 gundem 1402
KIZILAY KARŞIYAKA'DAN VEFA DESTEĞİ
Türk Kızılay'ı sokağa çıkamayan 65 yaş üstü vatandaşlara Vefa Desteği Kapsamında yardım ediyor.
Koronovirüs-Kovid-19 salgını nedeniyle İçişleri Bakanlığı'nın yayımladığı genelge kapsamında sokağa çıkma yasağı getirilen 65 yaş üstü vatandaşların ve kronik akciğer hastalığı, astım hastalığı , kalp/damar hastalığı, böbrek hastalığı ,KOAH hastalığı , hipertansiyon hastalığı olan bağışıklık sistemi düşük ve bağışıklık sistemini bozan ilaçları kullanan vatandaşların ihtiyaçlarını temin etmek amacıyla Karşıyaka Kaymakamlığı Başkanlığında oluşturulan "Karşıyaka Vefa Destek Grubu” çalışmalarını sürdürüyor.

Kızılay Karşıyaka Şube Başkanı Sayın Kâmil Karadeniz "Yaşlı, engelli ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın her zaman yanında olduk. Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyacımız olan bu zorlu süreçte de vatandaşlarımızın yanındayız. Şube Başkanlığımız, Sayın Kaymakamımız Ali Rıza Çalışır 'ın büyük destekleri ile hem kurumumuzda hem de sahada oluşturduğumuz ekiplerle "Vefa Destek Grubuyla” koordineli bir şekilde çalışarak, en kısa sürede vatandaşlarımıza ulaşmaya onlara hizmet vermeye devam ediyoruz” diyen Karadeniz, sözlerine şöyle sürdürdü. "Karşıyaka'da ikamet eden vatandaşlarımız Karşıyaka Vefa Destek Grubuna 112,155,156 numaralardan ulaşabilirler. Büyük gayret ve özveriye çalışmalarımıza devam ederek bu zorlu süreci hep birlikte atlatacağız
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER