MHP İzmir İl Başkanlığından Destek

MHP İzmir İl Başkanlığı ; hemşehrilerimize ve şehrimize sosyal sorumluluklarımızı yerine getirme azim ve kararlığını sürdürüyoruz.

26 Mart 2020 12:47 gundem 9236
MHP İzmir İl Başkanlığından Destek
MHP İzmir İl Başkanlığı olarak yaşadığımız bu olağanüstü durumda hemşehrilerimize ve şehrimize sosyal sorumluluklarımızı yerine getirme azim ve kararlığını sürdürüyoruz.

İl Başkanımız Sayın Veysel Şahin, "dava adamı olarak, memleketimizin ve şehrimizin sevdalıları olarak insanımızı yalnız bırakamayız. Alınan tedbirlere uyarak, her türlü sağlık önlemimi alarak bazı adımları atmalıyız” diyerek salgına yönelik çalışmalarımızı başlatmıştır.

İlk olarak il yönetim kurulu üyelerimiz, ilçe başkanlıklarımız, ülkü ocaklarımız ve diğer gönüllü kuruluşlarımızla aracılığı ile dışarı çıkamayan, yaşlı, maddi durumu sınırlı ve yardıma muhtaç ailelere yardım çalışmaları yapılmıştır.

Bununla birlikte yarın da şehrimizin önemli sembollerinden olan Konak Meydanı Güvercinlerine yem verilmesi ve sokak hayvanlarımıza sahip çıkılması faaliyetlerini gerçekleştireceğiz.

Yarın ayrıca tüm ilçe teşkilatlarımızın katılacağı Kızılay'a Kan bağışlama programını başlatıyoruz.

Güvercinlerimize, sokak hayvanlarımıza sahip çıkma ve Kızılay'a kan bağışlama programımız için yarın saat 11.00 Konak Meydanı'da Buluşalım.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER