PETKİM İLKOKULU ÖĞRENCİLERİNDEN ÖRNEK DAVRANIŞ

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

16 Mayıs 2019 15:02 gundem 2488
PETKİM İLKOKULU ÖĞRENCİLERİNDEN ÖRNEK DAVRANIŞ
Petkim İlkokulu öğrencileri, sınıf öğretmenleri Nuray AKDERİ KANTAR önderliğinde "Engelleri Kaldıralım” projesi kapsamında günlük harçlıklarından artırdıkları paraları biriktirerek 3 adet tekerlekli sandalye aldılar.
Sandalyelerin teslimi için düzenlenen ve şenlik havasında geçen törende, Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürü  Erdal BAYHAN tekerlekli sandalyeleri Aliağa Engelliler Derneği Başkanı Aytaç BAYAR'a teslim etti..
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER