ŞEKERCİ'DEN BADEMLİ MÜJDESİ

Ak Parti İzmir Milletvekili Yaşar Kırkpınar Dikili, Bergama ve Kınık ilçe başkanlıklarına ziyaretlerde bulundu.

12 Eylül 2019 13:10 gundem 1907
ŞEKERCİ'DEN BADEMLİ MÜJDESİ

Ak Parti İzmir Milletvekili Yaşar Kırkpınar Dikili, Bergama ve Kınık ilçe başkanlıklarına ziyaretlerde bulundu. Ziyareti esnasında partililer ve vatandaşlarla bir araya gelen Kırkpınar çeşitli etkinliklere katılırken burada halkın sorunlarını dinledi ve bölgeye yapılacak olan yeni yatırımlar hakkında bilgilendirmelerde bulundu.
Kırkpınar'ın ilçeye ziyaretinin ardından bir açıklama yayınlayan Ak Parti Dikili İlçe Başkanı Tahsin Şekerci Kırkpınar'a ziyareti dolayısıyla teşekkür ederken, Bademli'de gerçekleştirilecek yeni projenin de ipuçlarını verdi. Şekerci açıklamasında "Teşkilâtımızı ziyarette bulunup ilçemizin sorunlarını dinleyen, çözüm odaklı siyaseti insana hizmet için yapan ve bizleri onurlandıran milletvekilimiz Yaşar Kırkpınar beyefendiye teşekkürlerimizi iletiyorum. Çok müjdeli yeni bir projemiz için az bir zaman kaldı. Teknik altyapısı oluştuğunda Bademli coşacak. Şimdilik bu kadar diyelim. Durmak yok, hizmete devam” şeklinde konuştu.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER