TEMELDEN ALGORİTMA PROJESİ TANITILDI

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

18 Ekim 2019 11:12 gundem 622
TEMELDEN ALGORİTMA PROJESİ TANITILDI
Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün Okulöncesi öğretmen ve öğrencilerine yönelik yürüteceği "Aliağa Temelden Algoritma” Projesi Tanıtım toplantısı ve Kodlama Materyalleri teslim töreni, Habaş Hamdi Başaran MTA Lisesi konferans salonunda gerçekleştirildi.
Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başlayan tören İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Erdal BAYHAN'ın proje ile ilgili konuşması ile devam etti. 2023 Eğitim Vizyonu kapsamında çağın getirdiği yenilikleri ilçemizdeki öğretmen ve öğrencilere "Temelden” verebilmek adına, Okulöncesi öğretmen ve öğrencilerine yönelik hazırlanan projenin, tamamen ilçemize özgü olduğunu, önce ilimiz sonrasında tüm ülkede örnek teşkil edeceğini belirten BAYHAN, projede emeği geçen özel büro çalışanlarına ve Aliağa'da bulunan 70 anasınıfı şubesine hediye edilen kodlama materyalinin sponsorluğunu sağlayan Nar Ozalit&Kitabevine teşekkür etti.Program İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Büro çalışanları Osman ÖNGÖREN ve Dr. Dilek SAHİLLİOĞLU' nun yaptığı sunumların ardından, kodlama materyalleri teslimi ile sona erdi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER