YENİ MACERA'NIN İZMİR GALASI İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

02 Ekim 2019 11:38 kultur-sanat 1640
YENİ MACERA'NIN İZMİR GALASI İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI
ayına başladığı ilk günden itibaren çocuklar kadar ebeveynlerin de sevgiyle takip ettiği "KRAL ŞAKİR” yeni sinema filmi "KORSANLAR DİYARI” filmi ile 4 Ekim'de yeniden sinemalarda olacak.

TELEVİZYONDAN SİNEMAYA DERGİDEN KİTAPLARA HER ALANDA FENOMEN

Uluslararası bir çizgi film kanalının ilk yerli çizgi dizisi olan ve yayınlanmaya başladığı ilk günden itibaren izlenme rekorları kıran, kitapları en çok satanlar listesinden hiç inmeyen "KRAL ŞAKİR” bu sefer hayranlarını korsanlar diyarına taşıyor. Şakir ve ailesinin korsanların kol gezdiği, Bermuda Şeytan Üçgeni'ndeki gizemli bir bölgede yaşayacakları heyecan dolu yeni macerası soluksuz izlenecek.

BKM'nin yapımcılığında, Greyder Kids Ana Sponsorluğu'nda hayata geçirilen ve Grafi2000 Prodüksiyon tarafından canlandırılan animasyon filmin karakter tasarımı Varol Yaşaroğlu'na, hikayesi Haluk Can Dizdaroğlu ve Berk Tokay'a ait. 

Merakla beklenen animasyon filmi "KORSANLAR DİYARI”nın İzmir Galası ise BKM Ege Bölge Temsilciliği Devajans organizasyonu ile 5 Ekim'de İzmir Optimum'da gerçekleşecek. BKM Ege Bölge Temsilcisi Erhan Gölbey "tüm küçük dostlarımızı ve Kral Şakir'i sevenleri İzmir galamıza bekliyoruz” dedi.

Filmin yaratıcısı Varol Yaşaroğlu ve Kral Şakir, filmi İzmir Optimum Cinemaximum salonlarında İzmirli hayranlarıyla birlikte izleyecek.

Söyleşi ve İmza Saat : 15.30

Kral Şakir Müzik Eşliğinde Eğlence Saat : 16.30

Film Gösterimi Saat : 17.00 
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER