Mustafa Özuslu gazilerle bir araya geldi

İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mustafa Özuslu, Gaziler Günü nedeniyle İzmir'deki gazi derneklerinin temsilcilerini ağırladı.

izmir guncel
Mustafa Özuslu gazilerle bir araya geldi

Mustafa Özuslu gazilerle bir araya geldi

İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mustafa Özuslu, Gaziler Günü nedeniyle İzmir’deki gazi derneklerinin temsilcilerini ağırladı. Mustafa Özuslu, “Bu vatanın her ferdi size, şehitlerimize minnettar, sizinle gurur duyuyor” dedi.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mustafa Özuslu, gazilerle bir araya geldi. Gaziler Günü nedeniyle Egemenlik Evi Toplantı Salonu’nda gazileri ağırlayan Mustafa Özuslu, devletin ve milletimin gazilere saygısının sonsuz olduğunu söyledi. Özuslu, “Bu vatanın her ferdi size, şehitlerimize minnettar, sizinle gurur duyuyor. Ülke için canınızı ortaya koydunuz. Ülke sevdanızı hiç kaybetmediniz” dedi.


“Sizlere her türlü desteği vermeye çalışıyoruz”

Tüm güvenlik güçlerinin korkusuzca ülkenin kendilerine verdiği her görevi layıkıyla yaptığını ifade eden Mustafa Özuslu, “Bizim için canını ortaya koyan sizlerle birlikte olmaktan onur duyarım. Allah size uzun ömürler versin. Başkanımız Sayın Tunç Soyer’in ortaya koyduğu vizyon doğrultusunda, sizlere her türlü desteği vermeye çalışıyoruz. Bundan sonra da bunu sürdüreceğiz” diye konuştu. Gaziler de İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne kendilerine verdiği destekten dolayı teşekkür etti.


GazetePoyraz.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 06.12.2023 20:16:43. #1.11

#ŞU AN BURADASINIZ: Mustafa Özuslu gazilerle bir araya geldi Son dakika izmir haberleri, izmir son dakika haber, izmir son dakika, son dakika izmir, izmir haber sayfamızda izmir haberleri okuyabilir, izmir son dakika haberleri ve güncel izmir gelişmelerini görebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.