SİTE SAĞ REKLAM ALANI

HAYIRSEVER İŞ ADAMLARINA GÜLCAN'DAN PLAKET

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

12 Aralık 2018 17:23 gundem 652
HAYIRSEVER İŞ ADAMLARINA GÜLCAN'DAN PLAKET
Yalı Mahallesi Muhtarı Hürriyet Gece Gülcan, yeni muhtarlık binasına alınan ofis eşyaları ve kadın kursiyerlerin çalışma sınıfına alınan sanayi tipi ütü için destek sağlayan mahalleli siyasetçi ve iş adamlarına plaket verdi.
CHP Aliağa Belediye Başkan aday adayları Erol Güngör ve Özcan Durmaz, Ak Parti Aliağa Belediye Başkan Aday Adayı Aydın Şimşek, Hatipoğlu BP Benzinlik Cem Hatipoğlu ve Sedef Vinç İbrahim Otçu'ya hazırlanan plaketleri takdim ederken kısa bir açıklama yapan Gülcan "Mahallemizdeki iş adamları katkı koyarak kadın kursiyerleri çalışma sınıfımıza sanayi tipi ütü alınması ve yeni muhtarlık binamızın ofis donanımlarının temini için katkı sağladılar. Bu önemli desteklerinden dolayı kendilerine ve bu girişime öncü olan giyim öğretmenimiz Fatma Aslan ve kursiyer kadınlarımıza da mahallemiz adına teşekkür ederim.” dedi.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER